İKAM Sakarya Üniversitesini Ziyaret Etti

27 April 2017

İKAM’ın İslam İktisadı alanındaki çalışmalarını tanıtmak ve genişletmek üzere kurumsal ziyaretleri devam ediyor. İKAM Başkanı Lütfi Sunar ve İKAM Yürütme Kurulu Üyesi Necmettin Kızılkaya Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas’ı ve İslam Ekonomisi ve Finansı Uygulama ve Araştırma Merkezi (İSEFAM)’ni ziyaret etti.

Sakarya Üniversitesi yetkilileri tarafından samimi bir biçimde ağırlanan İKAM heyeti ilk olarak Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas ile görüşmeler yaptı. Görüşmede güncel iktisadi meseleler, İKAM ve Sakarya Üniversitesi arasında karşılıklı işbirliği imkânlarının geliştirilmesi, İslam İktisadı Araştırma Merkezi’nin faaliyetleri, İKAM tarafından düzenlenen İslam İktisadı Atölyesi çalışmaları ve İKAM bünyesinde yeni kurulmuş olan İktisat Yayınlarının gelecek faaliyetleri konuşuldu.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Muzaffer Elmas’ın ardından İSEFAM ziyaret edildi. Ziyaret sırasında İKAM ve İSEFAM’ın ortaklaşa gerçekleştirdiği 5. İslam İktisadı Atölyesi çalışmaları, İSEFAM ve İKAM’ın planlamakta oldukları akademik faaliyetler Süleyman Kaya beraberindeki heyetle samimi bir sohbet çerçevesinde konuşuldu.

Ziyaret, İKAM’ın bünyesinde yeni kurulmuş olan İktisat Yayınlarından çıkan ilk dört kitabın Muzaffer Elmas ve İSEFAM heyetine hediye edilmesiyle son buldu.

DESTEKLEYEN KURULUŞLAR

DİĞER SİTELERİMİZ