6. İslam İktisadı Atölyesi Hazırlık Toplantısı Yapıldı

03 March 2018

İslam İktisadı Araştırmaları Merkezi (İKAM)’ın İLKE Derneği, İLEM ve İGİAD ile ortak düzenlediği İslam İktisadı Atölyesi için hazırlık toplantısı yapıldı.

Bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan İslam İktisadı Atölyesi "İslam İktisadında Metodoloji" temasıyla İstanbul Üniversitesi ile ortak yürütülecek. İLKE Derneği’nde yapılan hazırlık toplantısına İstanbul Üniversitesi İslam İktisadı ve Finansı Uygulama ve Araştırma Merkezi (İSİFAM)’nden Mehmet Saraç ve Necmettin Kızılkaya, İLKE Yürütme Kurulu Başkanı Lütfi Sunar, İGİAD Başkanı Ayhan Karahan, İLEM Başkanı Süleyman Güder ve İLKE, İLEM, İGİAD ve İSİFAM çalışanları katıldı.

Toplantıda şimdiye kadar yapılan çalışmalar, kaydedilen ilerlemeler ve planlar gözden geçirilerek atölye çalışmasının organizasyonuyla ilgili kararlar alındı. Atölyeye katılacak misafirlerin seyahat ve konaklaması, programın kapsamı ve tanıtımı gibi idari işlemlere bakmak üzere İLKE Genel Sekreteri Kadir Yaman’ın gözetiminde bir organizasyon komitesi ve farklı komisyonlar kuruldu.

6. İslam İktisadı Atölyesi 6-8 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.

DESTEKLEYEN KURULUŞLAR

DİĞER SİTELERİMİZ